O firmie

About

Firma Kr-Dew od kilkunastu lat specjalizuje się w budowaniu domów w technologii prefabrykowanego szkieletu drewnianego (domy gotowe z elementów warstwowych) gwarantując jednocześnie najwyższą jakość wykonania oraz trwałość i terminowość realizacji inwestycji.

Nieustannie pracujemy nad ulepszaniem technologii dostosowując się do wymagań rynku aby zaspokajać zmieniające się potrzeby i oczekiwania naszych Klientów.

Jako zgrany i ambitny zespół dążymy do doskonałości oraz profesjonalizmu poprzez ciągłe uczenie się oraz wprowadzanie innowacji. Istniejąca konkurencja nie jest dla nas przeszkodą, lecz wyzwaniem - dodatkową motywacją, dzięki której podejmujemy walkę o pozycję lidera na rynku polskim.

Nasza misja

Budowanie solidnych i estetycznie wykonanych domów w technologii prefabrykowanego szkieletu drewnianego gwarantując jednocześnie najwyższą jakość wykonania oraz trwałość i terminowość realizacji inwestycji.

Klienci to nasza pasja!

We wszystkim, co robimy, zawsze na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby i zadowolenie Klienta. Jego satysfakcja jest dla nas najważniejsza.

Jakość to nasz priorytet

Działamy na zasadzie ciągłego doskonalenia jakości naszych produktów oraz usług, co przyczynia się do dostarczania Klientom coraz lepszych i tańszych rozwiązań.

Sukces – naszym celem

Wyznaczone cele osiągamy poprzez stałe powiększanie potencjału naszego zespołu,  podnoszenie kwalifikacji pracowników, stałe rozpoznawanie i odpowiadanie na potrzeby naszych Klientów.


Budowa domów w technologii prefabrykowanego szkieletu drewnianego (domy gotowe z elementów warstwowych). Najwyższa jakość wykonania oraz trwałość i terminowość realizacji inwestycji.

  • 31-987 Kraków, ul. Za Górą 4

    woj. małopolskie

  • Telefon:

    +48 507 229 797

  • E-mail:

    biuro@kr-drew.pl

© 2017 KR-DREW. All Rights Reserved.